Як ви думаєте, чому експерти не створюють контент для свого проекту?
Саме таке запитання я найчастіше ставлю експертам, з якими спілкуюся в реальному житті та інтернеті. І практично завжди чую приблизно одну й ту саму відповідь:
«Я не знаю, про що писати. У мене немає ідей для створення експертного контенту.»
Ну як же так, Семене Семеновичу!
Це ж база і її має знати кожен експерт.
Щоб закрити ваш біль у пошуку ідей для створення контенту, поділюся з вами практичним способом, який не тільки дасть вам змогу отримати сотні/тисячі ідей для створення експертного контенту, а й надасть можливість дати вашій цільовій аудиторії певну цінність.
Спосіб, про який зараз піде мова, спав мені на думку під час мого виступу на конференції MasterInfoBiz і завдяки організаторам цього заходу, я зміг його реалізувати.
Суть його ось у чому.
Наприкінці першого дня конференції я піднявся на сцену та запропонував усім її учасникам взяти участь у розіграші трьох моїх платних продуктів. Їм потрібно було написати на аркуші паперу питання, які вони мають на тему електронних книжок, і передати його мені наступного дня. Три людини, які напишуть найбільше запитань, отримають від мене три моїх платних продукти безкоштовно.
Ідея проста і вона спрацювала.
Наступного дня я тримав у своїх руках аркуші із запитаннями. Це була гарна гірка паперу, заввишки з пачку офісного паперу. Відібрав трьох переможців та на сцені вручив їм призи.
У якийсь момент я забув про цей спосіб, але згадав про нього, коли мені потрібно було написати ідеї для створення нового експертного контенту. Вигадувати самому ідеї мені було ліньки і з цієї причини я вирішив ще раз провернути той фокус, який зробив на конференції, але трохи краще і з користю для всіх.
Я написав листа своїм підписникам і повідомив про те, що за тиждень проведу безкоштовний вебінар «Секрети створення прибуткових електронних книжок від А до Я», на якому відповім на всі запитання, що в них є на тему електронних книжок.
Участь у вебінарі безкоштовна, але для цього потрібно надіслати 5 запитань на цю тему. Після закінчення вебінару кожен учасник отримає запис та зможе подивитися його ще раз у зручний для нього час. Три людини, які напишуть найбільше запитань, отримають від мене цінні призи.
Протягом двох днів на мою пошту надходили листи із запитаннями. Були люди, які писали по 5 запитань, були які по 50, а були й ті, хто написав більше 300.
Проаналізувавши всі запитання, я відібрав певну кількість найцікавіших і найповторюваніших запитань, на які й відповів на вебінарі. Наприкінці заходу оголосив результати конкурсу і вручив цінні призи переможцям.
Усе чесно та прозоро.
Подібні заходи я проводив ще кілька разів у різних темах. Завдяки їм я отримував базу для створення експертного контенту, вивчав болі та проблеми цільової аудиторії в цих темах, знаходив ідеї для створення платних і безкоштовних продуктів.
А тепер уся ця інформація у вигляді 6 простих кроків.
- Заплануйте проведення вебінару з відповідями на запитання за своєю темою.
- Зробіть участь у вебінарі безкоштовною за умови, якщо людина надішле 5 запитань за її темою.
- Оголосіть про конкурс. Три людини, які напишуть найбільше запитань за темою вебінару, отримають цінні призи.
- Відберіть 20 запитань і дайте відповідь на них під час ефіру.
- Наприкінці вебінару оголосіть про результати конкурсу та нагородіть переможців.
- Кожному учаснику надішліть запис вебінару і подякуйте за поставлені запитання. Можна докласти ще невеликий бонус, щоб ще більше утеплити стосунки з ним.
Геніальний план!
Справді?
І що найголовніше – він працює.
Сподіваюся тепер у вас не буде проблем з ідеями для створення експертного контенту.
Якщо вам потрібна моя консультація зі створення контенту для свого проекту, я можу вам допомогти в цьому. Подати заявку на консультацію можна на цій сторінці.