Одна з проблем, з якою стикаються експерт під час створення контенту – труднощі знайти ідеї для його створення. Він начебто про все знає і багато чого вміє, але визначитися з темою для нового контенту не може.
Як бути, якщо потрібно створити контент за однією темою, і щоб це був легкий та простий процес без чергових заморочок пошуку ідей, про що писати?
А що якщо я скажу, що є один спосіб створення контенту, який дасть вам змогу з однієї статті зробити сім статей?
Він настільки простий, що використовувати його для створення контенту може будь-який експерт, навіть початківець.
Цікаво?
Суть цього способу полягає в тому, що будь-яку статтю, яка створена за принципом маркованого або нумерованого списку, можна розмножити і зробити з неї нові статті, кількість яких відповідає кількості переліків у цій статті.
Що являють собою статті з маркованим або нумерованим списком?
Це статті типу «7 секретів …», «10 способів …», «6 порад …», «5 причин …», «12 лайфхаків …» тощо. Напевно ви не тільки читали такі статті, а й писали їх.
Для нашої технології розмноження контенту ідеально використовувати статтю, в якій описано сім пунктів. Ні більше, ні менше.
Як на практиці реалізувати цей спосіб створення контенту?
Для початку потрібно мати статтю з сімома пунктами (маркований або нумерований список). Це може бути як стара стаття, так і нова, яку ви напишете. Потім за кожним пунктом статті потрібно написати статтю, яка максимально детально описує цей пункт. Один пункт – одна стаття, сім пунктів – сім статей.
Таким чином з однієї статті з маркованим або нумерованим списком вдається зробити 7 статей. Якщо для створення контенту використовується вже наявна стаття – маємо 7 статей, якщо пишеться нова – 8 статей.
Що дає експерту такий підхід у створенні контенту?
- Маючи раніше написані статті в стилі «7 порад …», «7 секретів …», «7 лайфхаків …», експерт може легко написати 7 нових статей на цю тему.
- Нові статті за поточною темою дають читачеві глибші знання з цієї теми і підтверджують експертність автора.
- Написані статті можна перетворити на електронний курс навчання, створити на їхній базі електронну книжку, серію вебінарів, рілсів тощо.
Експерт завжди має пам’ятати про те, що створення контенту – це не завжди про створення контенту, а часто про креативність та сміливість в експериментах.
Якщо вам потрібна моя консультація зі створення контенту для свого проекту, я можу вам допомогти в цьому. Подати заявку на консультацію можна на цій сторінці.