Фондування прибутку. Як зробити так, щоб грошей вистачало і на бізнес, і на життя

Фондування прибутку. Як зробити так, щоб грошей вистачало і на бізнес, і на життя - Бізнес Експерта. Як перетворювати знання на гроші

Парадоксальна складається ситуація.

Експерт заробляє гроші і всі гроші, які приходять на його розрахунковий рахунок, він вважає своїми і використовує на свій розсуд. Часто витрачає всі гроші на себе і свою сім’ю, але, коли приходить час зробити необхідні платежі, наприклад, cплатити податки або послуги якогось життєво необхідного сервісу – грошей немає. Усі вони витрачені експертом на особисті потреби.

Як зробити так, щоб грошей експерту вистачало і на ведення бізнесу, і на життя?

Насамперед необхідно постійно вести облік чистого прибутку. Потрібно зрозуміти, що всі гроші, які приходять на розрахунковий рахунок, це не чистий прибуток – у цих грошах є і витратна складова.

Після того як є чітке розуміння кількості грошей у чистому прибутку, їх необхідно правильно розподілити по Фондах, виділивши їм певний відсоток від чистого прибутку. Для цього потрібно розуміти структуру витрат, які існують у експерта в рамках його підприємницької діяльності.

Наприклад, у експерта можуть бути такі фонди.

  • Фонд «Податки». Цей фонд призначений для оплати податків. Він становить 10% від чистого прибутку.
  • Фонд «Сервіси». Цей фонд призначений для оплати сервісів, які використовуються експертом для заробітку грошей. З цього фонду сплачується доменне ім’я проекту, послуги хостингу, чат-боти, поштові сервіси, хмарні сервіси, доступ в інтернет. Він становить 5% від чистого прибутку.
  • Фонд «Маркетинг». Цей фонд призначений для проведення заходів, пов’язаних із просуванням проекту. Він становить 20% від чистого прибутку.
  • Фонд «Розвиток». Цей фонд призначений для запуску нових проектів, перевірки різних гіпотез. Він становить 5% від чистого прибутку.
  • Фонд «Прибуток». Цей фонд являє собою чистий прибуток експерта, який він може використовувати для особистих потреб. Від становить 60% від чистого прибутку.

Назви Фондів можуть бути різними, як і розподіл між ними відсотків від чистого прибутку. Головне, щоб сума всіх розподілених грошей у рамках Фондів дорівнювала 100% чистого прибутку. У разі, якщо в рамках якогось Фонду гроші були не використані, вони накопичуються та використовуються тільки в рамках цього Фонду.

Завдяки такому Фондуванню чистого прибутку, у експерта завжди є гроші і на підтримку власного проекту, і на особисті потреби.

Якщо вам потрібна моя консультація зі створення та ведення свого онлайн-бізнесу, я можу вам у цьому допомогти і відповісти на всі ваші запитання. Подати заявку на консультацію можна на цій сторінці.

Цей запис опубліковано в Гроші і позначено тегом .